Top
18/03/2023

18 Mart 2023 günlük burç yorumları

KOÇ: Karşı cinsin hakkınızdaki düşüncelerine aldırmadan hareket ediyorsunuz. Bugün duygusal konularda oldukça inatçı bir tavır sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinden sonra, olayların yön değiştirmesinden etkileneceksiniz.

BOĞA: Her an gelişen yeni fırsatlar karşısında, kendinizi daha iyi yönlendirebiliyorsunuz. Fiziksel özelliğinizi maddesel kazançlarınızla paralel bir şekilde destekleyeceksiniz. İş yaşantınızda bazı konular kafanızı kurcalayabilir.

İKİZLER: Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi rahat bir şekilde ifade ettiğiniz için, çevreniz oldukça kalabalık olacak. Etrafınızdaki kişilerin size olan davranışlarından değişik anlamlar çıkarmak yerine, fırsatları değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ: Duygu yüklü bir gün. Geçmişle ilgili konuların kafanıza takılmasına izin vermemelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltecek çalışmalar içindesiniz. Çalışmalarınızı gizli tutmak isteyeceksiniz. Güçlü bağların pekişeceği bir gün.

ASLAN: Simgeniz gibi inatçı yönleriniz, sizi yine çıkmazlara sürüklüyor. Mükemmeliyetçi yapınız sayesinde başarıyı kolay yakalıyorsunuz. Bugün, duygusal anlamda romantizme ihtiyacınız var. İlişkiniz sizi olumsuz etkiliyor.

BAŞAK: Gitmeyi çok istediğiniz halde, fırsat bulamadığınız için gitmekten vazgeçtiğiniz yakın bir arkadaşınızdan alacağınız haber sizi mutlu edecek. Bugünlerde özellikle sezgilerinizi mantıkla örtüştürmeyi başarmalısınız.

TERAZİ: Çevrenizdeki kişilerin size yaklaşımları son derece gerçekçi ve kavrayıcı olacak. Onların güçlü destekleri, bazı fırsatları da birlikte getirecek. Arkadaşlarınız arasında yaratıcılığına en çok başvurulan bir kişi oluyorsunuz.

AKREP: Sahiplenme duygunuz olmadığı için, iş yerinizde seveniniz olduğu kadar tenkit edenleriniz de var. İletişim konusunda sorunlar yaşıyorsunuz. Bugün aynı anda birçok zincirleme işler sizi bekliyor. Zamanınızı iyi değerlendirin.

YAY: Sizin için önemli olan; bir işin istenilen şartlarda çıkarılmasıdır. Bu nedenle iş yaptığınız insanlara karşı hareketlerinizde, kendinizden bir şeyler verme pahasına itinalı davranıyorsunuz. Bugün anaçlık hisleriniz baskın.

OĞLAK: Düşüncelerinizi istediğiniz yönde yapılandırmak istiyor ve tüm detayları gözden geçiriyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilerin değişik fikirlerinden yaralanabilirsiniz. Destek gördüğünüz zaman kendinize olan güveniniz artıyor.

KOVA: Bugün kendinizi farklı bir statü alanı içinde çalışırken bulabilirsiniz. Becerikli ve akıllıca davranmalı ve şartlarınızı karşı tarafın istekleri doğrultusunda değerlendirmelisiniz. İşinizle ilgili pozitif gelişmeler var.

BALIK: Güçlü adalet duygunuzu ilişkilerinize yansıtmak isteyişiniz, en doğal hakkınız. Uzak yollardan gelen teklifler karşısında düşünmeniz gereken konular gündeme gelecektir. Bugün birçok aktiviteler içinde olabilirsiniz.

Yazıyı Paylaş

Google +

Whatsapp